Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
91 postów 1746 komentarzy

O.R.B.O - OBYWATELSKI RUCH BIERNEGO OPORU

Paulus Aquarius - NASZA BIERNA AKCEPTACJA – TO ZGODA NA POSTĘPOWANIE RZĄDZĄCYCH PSYCHOPATÓW !!!

KOMENTARZE usunięte przez TEZEUSZA(Dziennikarza Obywatelsk.)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak wiadomo TEZEUSZ (Dziennikarz Obywatelski) usuwa niewygodne komentarze. Tutaj można wklejać ich treść bez wstawiania osobnej notki.

 

Stwierdziłem, że ponieważ zdarza się to regularnie i często, a TEZEUSZ USUWA OCZYWIŚCIE PRZEDE WSZYSTKIM NIEWYGODNE DLA NIEGO KOMENTARZE , KTÓRE NIEKONIECZNIE SĄ WULGARNE, to aby nie zaśmiecać portalu NOWYMI  NOTKAMI BĘDĄCYMI JEDYNIE ODPOWIEDZIĄ  NA JEGO CENZURĘ, proponuję dla wszystkich tych, którzy nie lubią być cenzurowani o wstawianie kopii usuniętych komentarzy.

NOTKĘ TĘ MOGĘ W RAZIE KONIECZNOŚCI ODŚWIEŻAĆ CO KILKA DNI

 

 Wystarczy podać link notki, z której usunięto komentarz i wkleić komentarz wraz ze wszystkimi informacjami, np.

@Tezeusz 07:51:15
"Czytaj treść a nie tylko tytuł."
( NAPISANE PRZEZ TEZEUSZ DO@Krzysztof J. Wojtas 07:47:22)

Chyba cię pogięło!
Jeśli to napisałeś ty to na 100% nie warto, nie ma najmniejszego sensu tego czytać !

wystarczy, wstawić ocenę 1* i oddalić się

 

PS. MOŻNA TEŻ WSTAWIAĆ KOMENTY USUNIĘTE PRZEZ INNYCH TROLLI...

 

KOMENTARZE

 • auto
  W Odpowiedzi na brednie tezeusa.
  Tchórzu, boisz się nawet napisać, że autorem fragmentu tekstu, który zamieszczasz na swoim blogu jestem ja. To wspaniały i mądry Tekst. Dlatego jest tak zwalczany przez szabes – goi i tych co interes Polski przedkładają nad interes banderowski i syjonistyczny, czego dobitnym przykładem jest pseudo – bloger tezeus.
  Oczywiście, że dla szabes - goi i zwykłych debili, troli, tajnych agentów wywiadów, będę oczywiście agentem rosyjskim, tylko dlatego, że napisałem 100% prawdy. Piszesz prawdę jesteś agentem rosyjskim, według ciebie. Ty, publikujesz wyświchtane bzdury podsuwane przez syjonistyczny świat, perfidnie z nimi kłamiąc - to taki nie jest agentem ani mossadu, ani cia??
  Dumny jestem z tego i wielu innych wpisów dotyczących zniewalania Nas, przez świat złodziei koorporacyjnych, którzy na usługach swoich, mają potężne lobby służb specjalnych, banksterów na czele z dziennikarzynami.
  Pisze, to co uważam za słuszne oparte na głębokich analizach historycznych i obecnych. Potrafię jak mało kto, kojarzyć fakty, doceniali to prawie wszyscy parlamentarzyści w sejmie IV i V kadencji.
  Zachęcam do analiz moich interpelacji, zapytań, wystąpień sejmowych, wystąpień komisjach: odpowiedzialności konstytucyjnej, obrony narodowej, skarbu państwa, masz tam kopalnie wiedzy o mojej służbie Narodowi Polskiemu.
  Atakujesz Rosję w interesie świata syjonistycznego, któremu kończy się świat amerykański, potrzebują nowych terytoriów, nowych zasobów ziemi, nowych niewolników itp. Nas już dosiedli w 100%, nie jesteś głupi, dobrze wiesz, że Polski Niepodległej nie ma, a rządy, politycy, dziennikarze pracują w Polsce w interesie tych co chcą dorwać się konfitur rosyjskich.
  Dobrze wiesz, że wojna medialna z Rosją trwa od wielu lat, a media w Polsce biorą w tej brudnej grze czynny udział.
  Żydzi rządzili Rosją za Gorbaczowa i Jelcyna, rozkradali Rosję na niebywałą skale, dopiero Putin odciął ich od krowy dojnej, dlatego jest nie dobry.
  Branie udziału w wojnie medialnej przeciwko sąsiadowi w interesie żyda amerykańskiego jest prymitywnym i antypolskim działaniem.
  Obecni zarządzajacy Polską, to perfidni wasale, polityczne śmieci, którzy przedkładają interesy obcych nad naszymi i mam prawo na podstawie obserwacji tak pisać. Tak samo jak miałem prawo działać i mówić ,,precz z komuną, SB, związkiem sowieckim" tak samo teraz mam prawo i obowiązek pisać i mówic PRECZ Z NOWYM CCCP CZY PRECZ Z DYKTATURĄ USRAELA W POLSCE.
  Mieszasz Rosję z sowietami. Uświadamiam cię kolejny raz, Rosjanie mieli tyle do powiedzenia za sowietów, co Polacy za Bieruta, Bermana, Wandy Wasilewskiej, Brygisterowej, Kornauschnera, Lepolda Terleckiego i innych stalinowców. Ty teraz albo jesteś dzieckiem stalinowca, albo nie kojarzysz wrogów Polski.
  Wiosłujesz dla tego samego żyda sowieckiego, a teraz dla tego samego żyda amerykańskiego. Wtedy wrogiem naszym był żyd sowiecki, to ten sam żyd co teraz amerykański. Pojmujesz to!!!!!!!!!!
  Pisze to człowiek, który prawą ręką się żegna, czapkę przed krzyżem zdejmie, w domu rodzinnym matka chleb zawsze zaznaczała krzyżem, pisze to człowiek, który nic nie miał wspólnego z żadną, ale to z żadną organizacją pro - komunistyczną czy komunistyczną. Pisze to człowiek, który od 80 roku był w Soli, w podziemiu, był czł. Komisji Krajowej, Zarządu Regionu Mazowsze, szefem do 2001 roku S Ursusa, założyciel LPR, który uratował PZU przed oddaniem Eureko przez PIS i SLD, uratował Chemię Ciężką, która chciał sprzedać PIS i mnóstwo inicjatyw pro- polskich. Ty, kryjesz się pod Nickiem i za węgła plujesz na ludzi jak najgorszy tchórz, który w trudnych sytuacjach dla Polski świetnie nadaje się na kolaboranta. Wracając do ideologii, Ty wierzysz tym co wychowani zostali przez ,,ideologa" masonerii JJ. Lipskiego. Obejrzyj ich teczki, Rajmunda też, Balbinę, Śpiocha.
  Popatrz sobie na zdjęcia dwóch ,,przyjaciół" Pawła Rabieja i twojego Kaczelnika itd.
 • Ja nie mam tu nic do wstawienia,
  bo nigdy do niego nic nie napisalem.
  Jego tekstow tez nie czytam.
  Dlaczego?
  Gdybym uzasadnil, dlaczego - poczulby sie on bardzo obrazony.
 • @Wrzodak Z. 10:42:18
  Bardo dobry teks, tylko ten krzyż. Po co to? Watykan to następni sługusy żydowskiej mafii. Krzyż zrobił więcej złego niż dobrego dla Polaków Słowian. I ten symbol i ludzi z nim związanych trzeba z Polski usunąć, bo to nic dobrego.
 • @Wrzodak Z. 10:42:18
  https://www.salon24.pl/u/dziennikarstwoobywatelskie/980004,kim-sa-hejterzy-zolnierze-wojny-hybrydowej-przeciwko-polsce
 • @Tezeusz 15:45:41
  To jak? Już ci się zgadzają rachunki?
  "dziennikarz obywatelski" - 43 usunięte komentarze.
  "Tezeusz" - 49 usuniętych komentarzy.

  Jesteś typowym Ickiem Srulewiczem, który żyje z trollowania.
 • @Tezeusz 15:45:41
  Tchórzu, mnie już notki o ,,ruskim agencie" nie wzruszają, wręcz przeciwnie, jak padaja z ust takich kolaborantów jak Mind Service, DzO czyli tezeusa to jest dla mnie zaszczyt, gdy podczas okupacji Polski zieją nienawiścią do mnie kolaboranci okupantów.
 • Wklejam mój komentarz po postem pana Zygmunta Wrzodaka, bo trolli trzeba demaskować..
  Tezeusz, wydaje się być trollem nasłanym do rozwalenia Neonu24, poprzez właśnie płodność, zajmowanie cennego miejsca na ekranie i w ten sposób zamazywanie innych ważnych wątków.
  Wystarczy paru takich Tezeuszy (których tu już pod różnymi postaciami było trochę), by rozwalić portal. Z całą pewnością pod nickiem Tezeusz pracuje cała grupa, bo mało jest prawdopodobne, by pojedynczy bloger miał tyle czasu na wyszukiwanie materiałów, segregowanie ich, pisanie artykułów i potem komentowanie.
  Myślę, że dla obrony Neonu24 przed rozbiciem, należy koniecznie zdefiniować w punktach działalność takich trolli i filtrować "nowe" nicki (bo pewnie pod nowymi wracają stare zdemaskowane).
  Z całą pewnością jednym z punktów będzie właśnie ta nienormalna płodność.
  Warto więc stworzyć taki portret trolla, by ich w miarę szybko demaskować i w ten sposób oszczędzać cenne pieniądze na utrzymanie portalu.
  Inna grupa trolli, to ci którzy jak z rękawa strzelają w komentarzach całymi szpaltami cytatów z "Pisma Świętego" (pewnie z wersji przerobionej przez Świadków Jehowy), ze swoim jakimś tam kierującym na manowce komentarzem. Ich zadaniem jest zaciemnianie dyskusji pod postem.
  Model trolla, należałoby umieścić w menu na samej górze, by czytelnicy mogli łatwo takiego rozpoznać, chociaż i bez tego są oni rozpoznawalni (i śmieszni) na wiorstę:-)
 • Płodność Tezeusza jest wyraźnie skierowana, na...
  rozmydlanie głównych wątków Neonu24, oraz na zajmowanie cennego miejsca na ekranie. PO prostu, po paru dniach pracy (bo myślę że jest to zadaniowany, płatny agent) Tezeusza a raczej całego sztabu płatnych agentów, ważne wątki spadają z ekranu i o to chyba chodzie w jego pracy.
  Dwóch takich potrafi zniszczyć cały portal.
 • @Jan Paweł 08:16:43
  Był tutaj artykuł o trollu tezeuszu (napisany półtora roku temu) i innych trollach niszczących strony, ale niedawno na polecenie Opary został usunięty bez podania przyczyny, jego treść wiele by wyjaśniła z kim mamy tutaj do czynienia.
 • @Niewidzialne Imperium 18:48:57
  jeśli ma Pan/i jakieś informacje proszę się z nami podzielić!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930